Motto

Tarkan Oktay Mimarlık, 13 yıldan fazla edinilen bilgi birikimi ve mesleki deneyimden sonra 2005 yılında mimari tasarım stüdyosu olarak kuruldu. Kurulduğu andan itibaren bizi her zaman heyecanlandıran konut, ofis, kafe, restoran, spor merkezleri ve endüstriyel yapılar ile ilgili projeler üretip uygulamalar yaptık. Halen yurtiçi ve yurtdışında mimari ve iç mekan proje tasarımları, uygulama ve danışmanlık konularında mimarlık eylemlerine devam etmekteyiz.

Mimari hizmetlerimizde, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı görüşmelere dayalı mekansal ve bütünsel çözümler üretmeyi, çevreye duyarlı, sağlıklı ve nitelikli mekanlar oluşturmayı hedefler, bu hedeflere ulaşmak için her zaman kavramsal ve yenilikçi fikirlere odaklanırız.
 


Tarkan Oktay Architects was founded in 2005 as an architectural design studio after more than 13 years of knowledge and professional experience. From the moment it was founded, we have produced and applied projects related to residential, office, cafes, restaurants, gym centers and industrial buildings. We still continue architectural activities in the fields of preparing, implementing and consulting architectural and interior design projects in Turkey and abroad. 

Our architectural services aim to produce spatial and holistic solutions based on mutual discussions in line with the needs of users, to create environmentally sensitive, healthy and qualified spaces, and always focus on conceptual and innovative ideas to achieve these goals.